etugrul.com mağazamız üzerinden yapacağınız alışverişlerle ilgili merak edilen soruların yanıtlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Satın alınan ürünler ne zaman kargoya verilir?

Siparişleriniz eğer stokta hazır olan bir ürünse aynı gün, imalatı yapılacak bir ürün ise 2-3 iş gün içinde kargoya verilmektedir.

Yapılan alışverişlerde kargo ücretleri ne kadardır? Hangi kargolar ile gönderilir?

Online Mağaza'mızdan yapacağınız alışverişlerde, yurtiçine gönderilecek (Kıbrıs Hariç) ürünlerde kargo ücretsizdir. Yurtiçine yapılan kargolar Yurtiçi Kargo ile gönderilir. Yurtdışı çıkışlı gönderiler ise Sipariş veren müşteri ya da alıcı ödemeli olarak anlaşmalı fiyatlarımız dahilinde  UPS aracılığı ile gönderilir.

İnternetten aldığım ürünü ne zamana kadar değiştirebilirim ya da iade edebilirim? Hangi ürünlerle ilgili iade mümkün değildir?

Ölçü seçimi ve yazı yazdırma - renk değiştirme gibi taleplerinizin olmadığı ürünlerde satın aldığınız ürünü size teslim edildiği andan itibaren 14 gün içerisinde merkezimize geri gönderebilirsiniz. 

Mesafeli Satış Sözleşmesi

MADDE - 5 CAYMA HAKKI:

5.1 Alıcı, işbu Sözleşme konusunun ürün olması halinde; ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişiye / kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içerisinde, işbu Sözleşme konusunun ürün dışında bir hizmetin sunulmasına ilişkin olması halinde, işbu Sözleşmenin kurulduğu tarihten itibaren 14 (ondört) gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin işbu Sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Alıcı'nın, cayma hakkını kullanabilmesi için, bu süre içinde Satıcı/Sağlayıcı'ya bildirimde bulunması şarttır.

Detayları Buradan İnceleyebilirsiniz.

İade etmek istediğim ürünü nasıl göndereceğim?

İade etmek istediğiniz ürünü kargo ücretini alıcı ödemeli yaparak bize Yurtiçi Kargo ile gönderebilirsiniz. Eğer Yurtiçi Kargo ile göndermeniz mümkün değilse farklı bir kargo şirketi ile gönderebilirsiniz. İade Şartlarını buradan inceleyebilirsiniz.

 

İade & Değişim & Tamirat için Kargo Adresimiz:

Alıcı Adı: Sanal Mağaza

Murat Zeren Caddesi 13/F Merkez / Niğde

Telefon: 0 388 233 87 00 – 0 532 468 86 44

(Anlaşma kodu almak için lütfen bize ulaşınız.)

Ürünü iade ettikten sonraki süreçler nelerdir? İade ettiğim ürünün ücreti hesabıma ne zaman geçecek?

İade edilen ürünler merkezimize geldikten sonra kontrol sürecinde (1 hafta) uzmanlarımız tarafından incelenir. Üründe herhangi bir hasar varsa ya da ürününüz cayma hakkınızı kullanabileceğiniz şartlara uygun değilse bu ürün, raporlanarak tarafınıza geri gönderilir ve size telefon veya email ile bilgilendirme yapılır

Ancak ürününüz cayma hakkına uygunsa 1 haftalık kontrol sürecinden sonra ürün tutarı, hangi yöntem ile sipariş vermişseniz, aynı yöntem ile iade edilir.

NotKredi kartlarına yapılan iadeler genellikle 1-7 gün arasında hesabınızda olurken, bankacılık sisteminden kaynaklanan problemler nedeni ile debit kart (hesap kartları) iadeleri 30 güne kadar süre alabilmektedir.

İade şartlarını buradan inceleyebilirsiniz.

İnternetten satın aldığım ürünleri mağazadan değiştirebilirmiyim?

etugrul.com mağazamızdan satın almış olduğunuz ürünleri sadece etugrul.com mağazamızdan değiştirebilir ve iade edebilirsiniz.

İade şartlarını buradan inceleyebilirsiniz.

Satın aldığım yüzüğün ölçüsünü bilmiyorum, ne yapmalıyım?

Satın alacağınız yüzüğü takmayı düşündüğünüz parmağa daha önceden takmış olduğunuz bir yüzük varsa onu elinize alın,

Milimetre (mm ) ölçüsü olan bir cetvel bulun,

Yüzüğü yatay olarak masaya koyup içten içe yüzüğün çapını ölçün.Bu işlemi yaparken yüzüğün en geniş kısmını ölçtüğünüze emin olun.

Cetvelden milimetreyi okuyun.

Özel tasarım yapabiliyor musunuz?

Evet özel tasarım yapılmaktadır. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Altın Transferi Hakkında Bilgi Alabilirmiyim?

- Altın Transferleri her gün 14:00’a yapılan siparişler aynı gün gönderilmektedir.

- Cumartesi ve Pazar günleri verilen siparişleriniz Pazartesi günü işleme alınacaktır.

KuveytTürk, Garanti Banksı ve Halk Bank altın bankacılığı hesaplarına altın havalesi yapılmaktadır.

- ALICININ belirttiği altın IBAN numarasına transferi gerçekleştirilir. GRAM havalesi olarak transfer işlemi yapılmaktadır. IBAN bilgisi ALICI tarafından belirlenmektedir.

- Müşteri IBAN bilgilerini sipariş notunuza ekleyiniz.

- Hesaba havale transferi sadece asıl kart sahibinin adına yapılmaktadır. Kart sahibi ile havale yapılacak olan altın hesabının farklılık göstermesi halinde sipariş iptal edilecektir.

- Eft / Havale yolu ile ödeme tercih edildiği takdirde; ödeme işlemi siparişi müteakip yarım saat içinde tamamlanmalıdır, aksi takdirde sipariş iptal edilecektir.

Altın Transferi Hakkında buradan bilgi alabilirsiniz Altın Transfer ürünlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

6noran Interactive E-ticaret, E-ticaret, 6nStore